EPİC GAMES’TE FİYATI 219 TL OLAN CİVİLİZATİON VI ÜCRETSİZ

Epic Games yine bir bomba patlattı. Geçen hafta Gta 5 oyununu ücretsiz sunan Epic Games bu haftada yeni bir oyunu ücretsiz bizlerle buluşturdu.

Epic Games bu hafta biz oyunseverlere normal fiyatı 219 tl olan Sid Meier’s Civilization VI oyununu ücretsiz olarak veriyor.

Epic Games geçene hafta bizlere Gta 5‘i ücretsiz vermişti. Hatda bu sebeple Rockstar’ın sunucuları çökmüştü. Şimdide kampanyaya devam eden Epic Games bizlere Sid Meier’s Civilization VI oyunu ücretsiz vererek bizleri bir hayli şaşırttı ve mutlu etti.

Sid Meier’s Civilization VI 2016 yılında piyasaya cıkmıştı. Sıra tabanlı bir strateji oyunu olan Sid Meier’s Civilization VI türünde en başarılı oyundur. İlk oyunu 1991 yılında çıkan Civilization serisinin devam oyunu olan Sid Meier’s Civilization VI medeniyetler inşa edip onlara çağ atlatıp geliştirdiğimiz muhteşem bir strateji oyunudur.

Epic Games başlattığı bu kampanyada Sid Meier’s Civilization VI bir hafta ücretsiz olacak. Bu oyunu oynamak isteyen oyunseverlerin biran önce oyunu almalarını tavsiye ederim.

Epic Games biz oyunseverlere herhafta yeni bir oyunu ücretsiz olarak buluşturacak gibi. Acaba önümüzdeki hafta hangi oyunu bizlere ücretsiz sunacak merak konusu. Epic Games bizlere yeni oyunları ücretsiz paylaştığında bizde sizleri haberdar edicez. Herkese keyifli oyunlar

 

 

 

 

 

8 thoughts on “EPİC GAMES’TE FİYATI 219 TL OLAN CİVİLİZATİON VI ÜCRETSİZ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: