GTA ONLİNE SERVERLARI EPİC GAMES KAMPANYASINDA ÇÖKTÜ

Epic game’s Store’den yapılan kampanyadan sonra Gta online serverlarıda yoğun ilgiden çöktü. Rockstar konuyla ilgili açıklama yaptı,erişimde bazı aksaklıkların meydana geldiği ve en kısa sürede tekrar aktif olacağını bildirdi.

Bildiğimiz üzere Epic Game’s store‘nin ücretsiz yaptığı Gta5 kampanyasından dolayı Gta online serverları çöktü. Yüzlerce yeni oyuncu ücretsiz aldığı Gta5 oyununu oynamak için akın ettiği Gta online serverlarını hazırlıksız yakaladı ve çökmelerine sebep oldular. Bu konuyla ilgili Rockstardan açıklama geldi.

Rockstarın twitter hesabından paylaştığı açıklamada yüksek seviyelere ulaşan oyuncu sayısı nedeniyle Rockstar games launcher ve Gta5’ide kapsayan rockstar games serverlarında aksaklıklar meydana geldi.Konuyla ilgili çalışmalarımızı hızlı bir şekilde yürütüp serverları aktif hala getiriceğiz. Serverlar kullanıma hazır olduğunda gerekli açıklamayı yapıcaz diyerek paylaşımda bulundu.

Gta oyunun hala bu kadar popüler olması şaşırtıcı. Akıllarda hala Gta5 oynamayan kaldımı sorusunu getirmişti. Serverların durumu ortada neredeyse 120 milyon üzerinde satış yapmasına rağmen Gta5 oyununa akın edilmesi oyunu daha oynayamayan milyonlar olduğunu gösterdi bizlere.

Epic Games’in kampası büyük ilgi gördü. Hatda bazı kişilerin 350 hesapdan Gta5 aldığı konuşuluyor. Hatda Epic games’in kampanyayı başlattığı ilk dakikalarda çoğumuz giriş bile yapamazken 6 7 hesapla Gta5 alan kullanıcalar olmuş.

Şimdi akıllarda Epic Games Store’nin önümüzdeki hafta hangi oyunu ücretsiz verecek sorusu var. Söylentilere göre

Civilization VI oyunu var ama henüz net bir bilgi yok. Epic Games Önümüzdeki 1 aylık süreçte bunun gibi kampayalar yapıcak gibi görünüyor. yeni bilgiler geldikçe sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

3 thoughts on “GTA ONLİNE SERVERLARI EPİC GAMES KAMPANYASINDA ÇÖKTÜ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: