UBİSOFT AÇIKLADI ASSASSİN’S CREED VALHALLA NASIL OLACAK

Ubisoft’dan Julien Laferriere Assassin’s Creed Valhalla’nın Odyssey’den bile daha büyük bir haritası olacağını söyledi. Böylelikle serinin en büyük haritasına sahip olacak oyun Assassin’s Creed Valhalla olacak.

Serinin merakla beklenen yeni oyunu olan Assassin’s Creed Valhalla hakkında bilgiler gelmeye başladı. Son olarak Ubisoft yapımcısı Julien Laferriere oyunun en büyük haritası hakkında bilgiler paylaştı.

Bir Youtuber kanalında konuşan yapımcı Laferriere 2018 yılında çıkmış olan Assassin’s Creed Odyssey’den bile büyük bir haritaya sahip olduğunu anlattı. Böylelikle serinin yeni oyunu gördüğümüz en büyük haritayla karşımıza gelecek.

Assassin’s Creed Valhalla haritasında gizli dünyalar olacak.

Yapımcının yaptığı açıklamada şuan rakam veremem ama Assassin’s Creed Valhalla bölge açısından Assassin’s Creed Odyssey‘den daha fazla bölgeye sahip olacak dedi. Öyleki bütünüyle bir ülke yaratmakla kalmayıp İngiltere’nin yanı sıra Norveç’ten büyük bir bölüm eklediklerini söyledi.

Ayrıca yapımcı Assassin’s Creed Valhalla‘nın haritasının büyüklüğüne katkıda bulanacak birçok gizli dünyalarda eklediklerini belirtti. Assassin’s Creed Odyssey’de 230 kilometre kare büyüklükte bir harita mevcuttu. O zaman şöyle düşünebiliriz ki Valhalla‘nın devasa haritasında saatlerce oyun oynayabileceğiz.

Valhalla’da York, Londra gibi birçok şehirin yanı sıra Dört İngiltere Krallığını keşfedip daha çok eğlence olacak demektir. Ps5 ve Xbox Series X için piyasaya sürülecek olan bu oyun beklenenden daha iddalı bir yapım olacak gibi görünüyor.

 

2 thoughts on “UBİSOFT AÇIKLADI ASSASSİN’S CREED VALHALLA NASIL OLACAK

  1. Thanx for the effort, keep up the good work Great work, I am going to start a small Blog Engine course work using your site I hope you enjoy blogging with the popular BlogEngine.net.Thethoughts you express are really awesome. Hope you will right some more posts.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: