YENİ BATMAN OYUNU HAKKINDA GELİŞMELER

Batman Arkman serisinin yeni oyunu hakkında bilgiler gelmeye başladı. Oyun hakkında yeni bir iddaa gündeme düştü. Yeni oyunun tanıtım tarihi iddalara göre 12 Mayıs günü olacak.

Batman bildiğimiz üzere DC evreninin en sevdiğimiz süper kahramanı ve daha öncede birçok oyunda yer aldı.Ortaya çıkan iddaalara göre oyun tanıtımı için çok beklememize gerek kalmaycak.,

Bilindik üzere Korona virüsü nedeniyle tüm sektörler gibi oyun sektörüde çok fazla etkilendi.Oyunların tanıtımının yapıldığı tüm fuarlar kapalı olduğu için oyun tanıtımlarıda diğer tanıtımlarda olduğu gibi aksaklıklar meydana gelmektedir.

Oyunların tanıtımlarını yapabilecekleri tek yer Summer Game Fest görünüyor. Batman Arkman’ın yeni oyunuda 12 mayıs günü Summer Game Fest üzerinden tanıtılacak gibi görünüyor.

Summer Game Fest iptal edilen E3 yerine tercih edilcek gibi görünüyor. Bu tanıtım platformunda Playstation Xbox, Steam gibi platform destekli büyük yayıncıların yanı sıra Activision, Bethesda, CD PROJECT RED EA, WB Games, Square Enix gibi şirketlerde oyun tanıtımlarını yapabilecekler.

Oyun hakkında paylaşılan bilgilerde Batman Arkman serisinin bu oyunla yeniden başlayacağı yönünde. Yeni oyun 12 mayıs günü tanıtılır mı bir iki gün içersinde netlik kazanacak.

1 thought on “YENİ BATMAN OYUNU HAKKINDA GELİŞMELER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: