ACUN ILICALI FUTBOL KULÜBÜ SATIN ALMAK İSTİYOR

Ünlü medya patronu Acun Ilıcalı katıldığı bir canlı yayın programında bir futbol kulübü satın alacağını belirtti. Acun Ilıcalı’nın satın alacağı takım Hollanda Ligi Eredivisie takımlarından Fortuna Sittard olduğu iddia edildi

CNN Türk spor spikeri Damla Uğurtürk’ün instagram canlı yayınına konuk olan Acun Ilıcalı Avrupada bir kulüp satın alacağını belirtmişti.

Raşit Altun, Twitter’dan yaptığı paylaşımda, “Acun Ilıcalı’nın, başkanlığını Işıtan Gün’ün yaptığı  Hollanda Ligi Eredivisie takımlarından Fortuna Sittard’ı satın aldığını belirtti. Hatda Acun Ilıcalı’nın Fortuna Sittard’ın 3-4 milyon dolar borcunu ödediğini söyledi.

Acun Ilıcalı’ya Gönen Gürkaynak’tan eleştirel bir tweet geldi. ”Acun Ilıcalı Avrupa’da kulüp satın alacakmış. 2018’de vergi rekortmenleri arasında 83. sırada. Ben o listede 9. sıradaydım. Avrupa’da kulüp satın alamam.” diyerek Acun Ilıcalı’ya gönderme yaptı.

Acun Ilıcalı bu göndermeye karşılık olarak. Bence de kulüp alamazsın, 8 ayrı ülkenin en büyük televizyonlarına prodüksüyon yapmıyor olabilir misin? O bahsettiğin listede ben en az 10 yıldır varım. Verdiğin verginin reklamını yapmak için beni kullanma, çirkin şeyler bunlar…” diyerek yapılan göndermenin çirkin ve reklam amaçlı olduğunu belirtti.

1 thought on “ACUN ILICALI FUTBOL KULÜBÜ SATIN ALMAK İSTİYOR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: