EVDEN ÇIKMADAN ARABAYLA DÜNYA TURU ATTIRAN SİTE

Korona pandemisi yüzünden uzun süredir evimizden dışarı çıkamıyoruz. Bu nedenle hepimizin canı sıkılmış durumda. Bu konuyla ilgili bizlere iyi gelecek evden çıkmadan seyahat etmemizi sağlayan bir site yapıldı.Peki nedir bu site evden çıkmadan tüm dünyanın farklı yerlerinde arabayla gezmemizi sağlıyor. Drive & Listen adlı bu site bizlere evden çıkmadan arabayla dünya turuna çıkmamızı sağlıyor. İçersinde İSTANBUL, ANKARA, MİAMİ, LONDRA gibi 40 farklı şehirde araç içersinden gezme imkanı veriyor. Hep beraber bu uygulamayı yakından inceleyelim.

Malesef evlere tıkılı kaldığımız şu günlerde hepimiz can sıkıntısı çekiyoruz. Hemen hemen herkes arabasına atlayıp havalarında ısındığı şu günlerde sahil havası almak istiyor. İşte imdadımıza Drive & listen isimli site yetişiyor.Evimizden çıkmadan Avrupa Asya Avustralya Amerikada’ki  birçok şehirde gezme imkanı sağlıyor.Yapmanız gereken tek şey sitede gezmek istediğiniz yeri seçip arkanıza yaslanıyorsunuz. Gerisini araçdaki şöförler sizin için yapıyor.

DRİVE & LİSTEN NASIL ÇALIŞIR?

Şuan bu uygulamanın içersinde İSTANBUL, ANKARA, BERLİN, MADRİD,LONDRA gibi 40 farklı şehir bulunmaktadır. Bu uygulamayla şehirleri otomobil’in ön camından çekilmiş görüntülerle sanki gerçek bir gezinti yapıyormuş gibi hissedeceksiniz. Bu uygulama arka sokakları otobanları şehrin heryerini gezme imkanı sağlıyor. Avrupa Asya Güney Amerika Hatda Çin sokaklarında gezmek mümkün.

Ülkemizden şehirlerin olduğu listesiyle Drive & listen sürekli güncellenerek yeni yerler keşfetmenizi sağlıyor.Üstelik tüm şehirleri gezerken bir tıkla sanki arabadaymış gibi radyoyu açabilir, hatda sokakların ve trafiğin sesini açabilirsiniz. böylelikle sanki gerçekten geziyormuş hissi sağlamış olursunuz.

Drive & Listen web sitesine girerek dünyadaki metropollerde ara sokaklarda dolaşabilirsiniz.

Herkese keyifli seyirler.

 

1 thought on “EVDEN ÇIKMADAN ARABAYLA DÜNYA TURU ATTIRAN SİTE

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: