Lamborghini Yeni Aracının Tanıtımın Lansmanını Duyurdu

Dünyanın önde gelen İtalyan otomobil üreticisi Lamborghini, bir ilk olduğunu belirttikleri  yeni araç tanıtımıyla otomobil severlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. İtalyan otomobil üreticisi, 7 Mayıs’ta gerçekleşmesi düşünülen Apple’ın AR Quick Look teknolojisininde kullanıldığı yeni aracı olan Huracan EVO RWD Spyder’ın tanıtım lansmanını gerçekleştireceklerini duyurdu..

Tüm dünyayı etkisi altına alan korona pandemisi yüzünden tüm şirketler lansmanlarını ertelemek zorunda kalmıştı.Bu konuya kayıtsız kalmak istemeyen şirketler ortaya dahice çözümler üretmeye başladı.

Bu konuda bir haberde İtalya’n otomotiv devi Lamborghini’den geldi. Şirket bu konuyla ilgili arttırılmış gerçeklik teknolojisi yardımıyla lansmanını gerçekleştireceğini duyurdu. Lamborghini’den yapılan açıklamaya göre tanıtım lansmanı’nı 7 mayıs perşembe günü Türkiye saatiyle 14.00’da resmi internet sitesi üzerinden gerçeleşecek. Lamborghini böylelikle bir tanıtım lansmanında artırılmış gerçeklik kullanan ilk otomobil markası olacak.

Konuyla ilgili bir açıklama yapan şirket: Lamborghini,bu küresel salgında neredeyse tüm dünya karantinada olmasına rağmen yeni aracını tanıtmak için arttırılmış gerçeklik teknolojisini kullanacaktır.Apple’ın AR Quick Look teknolojisinden yararlanan şirket, yeni V10 spor otomobilini dünya çapındaki müşterilere ve hayranlarının ayağına getiriyor. tek ihtiyacınızın bir Iphone yada Ipad olduğunu belirtiyor.AR Quick Look sisteminin android cihazlarda çalışmaması nedeniyle ve sadece İOS 11 ve sonrası sürümlere sahip Apple cihazlarda kullanılabildiğini belirtmek isteriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: